Satılık Konut (187)
Kiralık Konut (102)
Satılık İşyeri (18)
Kiralık İşyeri (7)
Arsa

 
KEMER HILL

Kemer Hill Istanbul'un en güzel tepelerinden birinde Kemerburgaz, Göktürk beldesinde. Kemer Hill projesi 22 dönümlük arazi üzerinde yer alan daire tipi ve bahçeli 107 evden olusuyor. Birinci bülümdeki 80 evin satislari tamamlandi ve evsahipleri Aralik 2004 itbariyle yasamaya basliyor. Simdi ikinci grup evler satistadir.

Kemer Hill, Kemerburgaz daki en sansli konumlardan birine sahip, bulundugu güzel tepenin getirdigi avantajla projedeki tüm evlerin manzarasi Kemerburgaz bölgesindeki devlet ormanlari. Depreme dayanikli 3. bölgede yer almasi ve bu bölgedeki özel lokasyonu nedeniyle Kemer Hill evsahiplerine güven dolu bir yasam sunuyor.

Türk mimarisi ile kolonial tarzin güzel bir karisimi olan mimari tasarimi genis ve ferah iç mekan çözümleri ile birleserek keyifli bir yasamin müjdesini veriyor. Lamine parkesinden, beyaz esyasina, ada üniteli mutfaklarindan banyo dolaplarina, en iyi kalite vitrifiye-armatür ve seramik seçeneklerine kadar Kemer Hill de tüm evler tamami bitmis olarak teslim ediliyor.

Hep yapmak isteyip de bir türlü yapamadiginiz veya yapmak için ciddi bir zaman ve emek sarf etmek zorunda kaldiginiz tüm keyifler Kemer Hill'de elinizin altinda. Açik ve kapali yüzme havuzlari, sauna, steambath, cafebar, tenis kortu, gibi fasiltelere ulasmak yasaminiza ayri bir deger katacak.

Kemer Hill, Kemerburgaz'in Göktürk beldesindedir.

Kemer Hill'in bazi yerlesim merkezlerine uzakligi asagidaki tabloda verilmistir.
Semt Uzaklik

Etiler 20 dakika
Balta Limani 15 dakika
Maslak 15 dakika
Taksim 25 dakika

 
 
Tel: 0212 322 45 65 pbx Faks: 0212 322 45 68
GSM: 0533 926 79 87     E-mail: info@morhills.com
Istanbul Caddesi Gökmahal Ofis Blok No:28 Kat:2 Daire:9 Göktürk Beldesi - Kemerburgaz - Eyüp / Istanbul