Satılık Konut (187)
Kiralık Konut (102)
Satılık İşyeri (18)
Kiralık İşyeri (7)
Arsa

 
KEMER COUNTRY

Dogasi, yasam konsepti, ve dünya standartlarindaki imkanlari ile Kemer Country, sadece yasamak için ideal bir yer olmaktan öte, mutlu ve hayat dolu bir yasam için de essiz bir vahadir.

Kemer Country sakinlerinin gelisimine ve hayattan keyif almasina olanak saglayan bir yasam kampüsü niteligindeki Kemer Golf & Country Club,(link ) dostlugu, sporu, ögrenmeyi ve eglenmeyi motive eden essiz bir dünya sunar.

E-6 otobanindan yaklasik 15 dakikalik bir yolculuktan sonra, Kemerburgaz'a dönmenizle birlikte hersey degismeye baslar ve evinize gidiyor gibi hissedersiniz. Hersey daha yesil olmustur, eger caminiz açiksa kuslarin civiltisini duyabilirsiniz. Kemer Country'yi yesil bir deniz gibi çevreleyen ve her zaman huzur dolu bir ada olarak kalmasini saglayan 10 kilometrelik bir ormana girmis bulunmaktasiniz.

Sayisiz kus türünü barindiran Belgrad Ormani'nin dogal güzelligi, göller, göletler ve en büyük Türk mimari Mimar Sinan'in su kemerleri ile karakterize edilen bu bölge, ayni zamanda seçkin bir topluluga ev sahipligi yapmaktadir.

Kemer Country'de, açik alanlar da yapilar kadar itinayla tasarlanmis olup sayisiz agaçla yesillenmis ve düzenlenmistir. Kemer Country konsepti ilk defa 1986�da olusturulmus ve 1992 yilinda Italya Bologna'da düzenlenen A Vision of Europe sergisinde Türkiye'de sehir planlamasina yeni Avrupali yaklasimi ilk getiren uygulama olmasi nedeni ile ödül kazanmistir.

 
 
Tel: 0212 322 45 65 pbx Faks: 0212 322 45 68
GSM: 0533 926 79 87     E-mail: info@morhills.com
Istanbul Caddesi Gökmahal Ofis Blok No:28 Kat:2 Daire:9 Göktürk Beldesi - Kemerburgaz - Eyüp / Istanbul